Elfelejtett jelszó?

Üdvözöljük a Komáromi Evangélikus Egyházközség honlapján

Az alábbi információk közül választhat:

Link Perselypénz online
A perselypénz istentiszteletekhez kapcsolódó gyűjtése nemzedékek óta megszokott velejárója közösségi együttléteinknek. Az evangélikus tanításnak megfelelően alapvető fontosságú az egyházfenntartásban. A www.perselypenz.hu internetes oldalon keresztül - az adatvédelmi és pénzügyi biztonsági szempontok maximális tiszteletben tartása mellett - segíthetünk annak a gyülekezetnek, amelyet az átutaláskor megjelölünk. Sőt, ezen a felületen - a perselypénzen túl -, akár egyházfenntartás, vagy adomány is befizethető.
Folder Újdonságok, napi ige
Újdonságok, napi aktualítások és a Bibliaolvasó Útmutató (Losungen) napi igéi a honlapon.
Folder Hírek
Ezen az oldalon az egyházközség múltbeli híreit olvashatja.
Folder Istentiszteleti rend
Minden hónap 1. vasárnapján Komáromban 11 órakor úrvacsorás istentisztelet. 2. vasárnapján Bábolnán 9:30-kor, Komáromban 11 órakor igeliturgikus istentisztelet. 3. vasárnapján Komáromban 11 órakor ifjúsági/családi istentisztelet úrvacsorai közösségben. 4. vasárnapján Észak-Komáromban 10 órakor, Dél-Komáromban 11 órakor órakor igeliturgikus istentisztelet. Valamint a nagy egyházi ünnepeken hirdetés szerint. Alkalmainkra szeretettel hívjuk és várjuk!
Folder Elérhetőségek, bankszámlaszám, adószám
Cím: 2900 Komárom, Mártírok u. 10. Tel.: 20/274-9565 E-mail: komarom@lutheran.hu Önállósult: Rév-Komárom 16. század közepén, majd 1783, Komárom 1928-ban. Anyakönyvek Rév-Komárom 1783, Komárom 1928-től. A Komáromi Evangélikus Egyházközség számlaszáma: 63200030-11033798-00000000 Adószám: 19889610-1-11
Folder Alapítvány
Adója 1%-ával támogassa egyházunkat! Az Evangélikus Egyház technikai száma : 0035 Adója másik 1%-ával támogassa alapítványunkat! A Komáromi Evangélikus Gyülekezetért Közhasznú Alapítvány adószáma : 18612572-1-11
Folder A gyülekezet előljárói
Ebben a mappában a gyülekezet lelkészeinek, és jelenlegi tisztségviselőinek neveit olvashatja.
Folder Az egyházközség története
Ezen az oldalon az egyházközség rövid történetét olvashatja.
Folder Fotóalbum
Ezen az oldalon a gyülekezeti élet néhány megörökített pillanatát láthatjuk.
Folder Média
Ezen az oldalon a különböző médiumokban való megjelenést gyűjtöttük össze.